دانلود TeraCopy Pro v2.22 نرم افزایش سرعت کپی در ویندوز

در پست امروز وبلاگ فورفان،با یکی از نرم افزار های کاربردی ویندوز در خدمت شما کاربران فهیم هستیم. TeraCopy نام نرم افزار مفیدی می باشد که باعث افزایش چند برابری سرعت کپی فایل ها در ویندوز می شود.این نرم افزار با بهره گیری از الگوریتم های هوشمندش اقدام به افزایش سرعت کپی و کات می کند.با استفاده از این نرم افزار می توانید عملیات کپی را متوقف نمائید و از جایی که عمل کپی مانده است ادامه دهید.همچنین این نرم افزار دارای تنظیماتی است که بعد از عمل کپی می تواند اقدام به خاموش کردن سیستم یا اجرای فایلی خاص را انجام دهد.این نرم افزار جایگزینی بسیار مناسب برای ابزار کپی ویندوز می باشد. 
برای دانلود نرم افزار و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

افزایش چند برابری سرعت کپی فایل ها در ویندوز

امکان نمایش نرخ سرعت انتقال فایل ها

پشتیبانی از زبان فارسی

سازگار با تمامی سیستم عامل ها از جمله 64 بیتی

و...


راهنمای نصب و رجیستر نرم افزار:

1- اتصال خود را حتما از اینترنت قطع نموده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید. 

2- در مرحله ی آخر از نصب نرم افزار با برداشتن تیک مربوط به اجرای برنامه مانع اجرای آن شوید. در صورتی که برنامه به صورت خودکار اجرا شد با زدن دگمه Close از آن خارج شوید. برخی از نرم افزارها با خروج از محیط آنها بسته نمی شوند بلکه آیکون آنها در نوار Taskbar و در کنار ساعت ویندوز قرار می گیرد با کلیک راست بر روی آیکون برنامه و انتخاب گزینه ی Exit یا Quit آنرا ببندید. 

3- پس از مطمئن شدن از بسته بودن نرم افزار وارد پوشه ی Serial از فایل دانلود شده و با کلیک بر روی فایل متنی درون پوشه، اقدام به اجرای آن نمایید. 

4- نرم افزار را اجرا نمائید و گزینه بیشتر یا More را کلیک کنید.

5- در پنجره ی باز شده سریال را وارد کرده و Ok نمائید.برچست ها : ،،،،،،