دانلود Dr. Web LiveCD 6.0.0 دیسک نجات آنتی ویروس Dr. Web برای پاک کردن ویروس ها در حالت بوت
| دانلود جدیدترین نسخه دیسک نجات آنتی ویروس Dr. Web به روز شده تا 25/05/2012
اکثر شرکت ‌هایی که محصولات آنتی ویروس تولید می کنند یک نسخه دیسک نجات از آنتی ویروس هایشان را نیز منتشر می کنند. بعضی از ویروس‌ها فایل‌های سیستمی را آلوده می کنند که این فایل‌ها برای ویندوز بسیار حیاتی هست و در شرایط عادی ویندوز اجازه دسترسی به فایل های سیستمی را به هیچ برنامه‌ای (حتی آنتی ویروس) نمی دهد و این باعث می شود که آنتی ویروس ها نتوانند فایل های سیستم را پاک کنند و در نتیجه سیستم عامل بر اثر ویروسی شدن فایل های بوت و سیستمی مدام ریستارت می شود و امکان کار با سیستم عامل وجود ندارد. دیسک های نجات در واقع سی دی یا دی وی دی یا حافظه فلش قابل بوت هستند که از طریق انها می توان کامپیوتر را بوت کرده و اقدام به پاک کردن ویروس های فایل های سیستمی و... در حالت بوت نمائید.در پست امروز وبسایت میهن دانلود نسخه جدید دیسک نجات آنتی ویروس قدرتمند Dr. Web را برای دانلود شما کاربران فهیم قرار داده ایم. آنتی ویروس دکتر وب محصول کشور روسیه است و در سال 1992 منتشر شده است. دکتر وب اولین ضدویروسی است که توانست کرم ‌اینترنتی کد سرخ (Code Red) را که باعث آلودگی 250000 هزار رایانه در آمریکا و اروپا شده ‌بود را شناسایی ‌کند. 
برای دانلود نرم افزار و مشاهده ی توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمائید...

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

شناسایی واز بین‌ بردن بد افزارها بر روی هارد دیسک، حافظه فلش و RAM

بازدارنده بلادرنگ از فراخوانی خودکار فایل‌های موجود در هارد دیسک، فلاپی دیسک، سی دی رام و حافظه فلش

شناسایی ویروس‌ های قرار داده شده در فایل‌های آرشیوی تودرتو

تکنولوژی FLY-CODE که اجازه بررسی فایل‌های فشرده‌ شده به ‌وسیله پکرهای(Packers)  ناشناخته را می‌دهد

حفاظت در برابر کرم‌های ایمیلی

و...


راهنمای نصب و رجیستر کامل نرم افزار:

1- توجه فرمائید که فایل داخل نرم افزار به صورت فایل ایمیج با فرمت Iso می باشد.

2- برای استفاده از فایل های ایمیج می بایستی فایل ایمیج را توسط یکی از نرم افزار های رایت بر روی یک CD/DVD رایت نمائید سپس اقدام به اجرای نرم افزار در حالت بوت نمائید.برای سهولت شما کاربران، نرم افزاری کم حجم برای رایت، درون فایل دانلود قرار داده ایم.

3- همچنین می توانید فایل ایمیج را توسط نرم افزار های درایو مجازی بدون نیاز به رایت بر روی CD/DVD اجرا کرده و اقدام به نصب نرم افزار نمائید.برچست ها : ،،،،،