شاخص سهام در بازارهای جهانی کاهش یافت " 13 مهر 91 "
شاخص سهام در بازارهای جهانی کاهش یافت
به گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ ، رشد خدمات صنعتی چین در ماه سپتامبر به پایین ترین حد خود از مارس 2011 رسیده است . نخست وزیر اسپانیا نیز با دریافت هر گونه کمک مالی فوری خارجی مخالفت کرده است .

بر این اساس ، شاخص ام اس سی آی جهانی بیش از 0.3 درصد کاهش داشته است . شاخص استاکس 600 اروپا نیز با افت 0.4 درصدی روبرو شده است .

این گزارش می افزاید، شاخص اس اند پی 500 نیز بیش از 0.3 درصد ارزش خود را از دست داده است . شاخص مدیریت خرید در اقتصاد چین از 56.3 واحد در ماه اوت به کمتر از 53.7 واحد در ماه سپتامبر رسیده است .

متن کامل در ادامه مطلب

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی ادامه نگرانی ها نسبت به وضعیت بحران مالی و بدهی منطقه یورو همچنان بیشترین تاثیر را بر بازارهای مالی و کالا در جهان داشته است .


به گزارش سایت طلا به نقل از این پایگاه خبری، ارزش دلار آمریکا نیز امروز در برابر اکثر ارزهای معتبر بین المللی افزایش داشته است . بر این اساس شاخص ام اس سی آی آسیا نیز امروز بیش از 0.4 درصد کاهش داشته است .


قیمت هر بشکه نفت سبک آمریکا نیز با 0.5 درصد کاهش به کمتر از 91.39 دلار رسیده است . هر بشکه نفت برنت دریای شمال نیز با 0.7 درصد کاهش به 110.82 دلار رسیده است .


برچست ها : ،،،