ارزش دلار افزایش یافت + 12 مهر 91
ارزش دلار افزایش یافت
به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز، شاخص سهام آمریکا نیز با افت 0.2 درصدی روبرو شده است . بر این اساس پیش بینی می شود شاخص سهام در بازارهای مالی اروپا نیز امروز با نوسانات زیادی روبرو خواهد شد . 

بر اساس این گزارش ،افزایش تقاضا برای خرید دلار در بازارهای بین المللی موجب شد تا ارزش شاخص دلار در برابر ارزهای معتبر بین المللی امروز 0.1 درصد افزایش یابد . این گزارش افزود ارزش یورو در برابر دلار امروز 0.2 درصد کاهش یافت و هر یورو در برابر 1.2896 دلار داد و ستد شده است .
متن کامل در ادامه مطلب

ارزش یورو در برابر دلار اواسط سپتامبر به بالاترین حد خود در چهار ماه و نیم اخیر رسید و هر یورو در برابر 1.3172 دلار داد و ستد شد . در استرالیا کسری تجاری این کشور در ماه اوت به بالاترین حد خود در سه سال و نیم اخیر رسیده است . 


کاهش قیمت جهانی مواد خام و اولیه تاثیر زیادی بر افزایش کسری تجاری استرالیا داشته است . ارزش دلار استرالیا و شاخص بورس این کشور امروز با کاهش روبرو شده است . 


به گزارش سایت طلا به نقل از این پایگاه خبری، شاخص مدیریت خرید در اقتصاد چین نیز طی ماه سپتامبر به کمتر از 53.7 واحد رسیده است . این رقم در ماه آگوست به بیش از 56.3 واحد رسیده بود .


ادامه نگرانیهای بین المللی نسبت به وضعیت اقتصادی اسپانیا نیز تاثیر زیادی بر افت ارزش یورو داشته است . دولت اسپانیا اخبار منتشر شده در خصوص احتمال دریافت کمکهای مالی از سوی این کشور را رد کرده است .


برچست ها : ،،،،