سرويس فاکس اينترنتی Fax2Email راه اندازی شد
شرکت گنج افزار از شرکتهای پيشرو در عرصه فناوری و ارتباطات در سطح کشور، سرويس Fax2Email يا همان ارسال فاکس به ايميل را برای اولين بار در ايران راه اندازی کرد. علاقه مندان به راحتی می توانند در سرويس فاکس به ايميل مشترک شده و از مزايای سامانه بهره مند گردند. 

متن کامل در ادامه مطلب

سرويس Fax2Email بدون نياز به هيچگونه تجهيزات سخت افزاری يا نرم افزاری و بدون نياز به خط تلفن می تواند فاکسهای دريافتی شما را به صورت خودکار به ايميل شما ارسال کند. همه مشترکين در سرويس فاکس اينترنتی يک شماره اختصاصی 8 رقمی خواهند داشت و در طول مدت اشتراک که می تواند بين 1 ماه تا 5 سال باشد کليه فاکسهای ارسالی به شماره اختصاصی آنها به صورت خودکار به ايميل شان ارسال می گردد. 


از بزرگترين مزيتهای سرويس فاکس اينترنتی Fax2Email امنيت بالای آن می باشد که به هيچ وجه فاکسهای دريافتی مشترکين در سامانه ذخيره نمی گردد. کليه فاکسهای دريافتی فقط برای چند ثانيه، آن هم در يک فضای حافظه که به صورت 128 بيتی رمز نگاری شده است ذخيره و بلافاصله پس از ارسال به ايميل مشترک به صورت غير قابل بازگشت ( مطابق با استاندارد جهانی DOD) حذف می گردد. 


قابل توجه اينکه شرکت گنج افزار يک فرصت عالی را برای همه هموطنان در سراسر جهان جهت استفاده رايگان از سرويس به مدت 7 روز فراهم نموده است، میتوانید جهت عضويت در سرويس به آدرس www.f2e.ir و جهت کسب اطلاعات بيشتر به آدرس www.ganjafzar.com مراجعه نمائید.


منبع : نارنجی
بازنشر : فورفان


برچست ها : ،،،،،،