دانلود Kaspersky Rescue Disk دیسک نجات آنتی ویروس Kaspersky برای پاک کردن ویروس ها در حالت بوت

| دانلود جدیدترین نسخه دیسک نجات آنتی ویروس Kaspersky به روز شده تا May 25, 2012
اکثر شرکت ‌هایی که محصولات آنتی ویروس تولید می کنند یک نسخه دیسک نجات از آنتی ویروس هایشان را نیز منتشر می کنند. بعضی از ویروس‌ها فایل‌های سیستمی را آلوده می کنند که این فایل‌ها برای ویندوز بسیار حیاتی هست و در شرایط عادی ویندوز اجازه دسترسی به فایل های سیستمی را به هیچ برنامه‌ای (حتی آنتی ویروس) نمی دهد و این باعث می شود که آنتی ویروس ها نتوانند فایل های سیستم را پاک کنند و در نتیجه سیستم عامل بر اثر ویروسی شدن فایل های بوت و سیستمی مدام ریستارت می شود و امکان کار با سیستم عامل وجود ندارد. دیسک های نجات در واقع سی دی یا دی وی دی یا حافظه فلش قابل بوت هستند که از طریق انها می توان کامپیوتر را بوت کرده و اقدام به پاک کردن ویروس های فایل های سیستمی و... در حالت بوت نمائید.در پست امروز وبسایت میهن دانلود نسخه جدید دیسک نجات آنتی ویروس قدرتمند Kaspersky را برای دانلود شما کاربران فهیم قرار داده ایم. ضد ویروس کاسپراسکی یکی از نرم‌افزارهای ضد ویروس معروف است که توسط شرکت روسی کاسپراسکی ساخته شده‌است. در حال حاضر طبق رده بندی سایت toptenreviews چه از لحاظ قابلیت شناسایی ویروس و چه از لحاظ گستردگی مخاطبان در سراسر دنیا کاسپراسکای جز ۳ آنتی ویروس برتر دنیاست. 

برای دانلود به ادامه مطلب برید

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

پاکسازی سیستم بدون نیاز ویندوز

امکان اسکن درایوهای سیستم با فایل سیستم Fat32 و NTFS

امکان ذخیره برروی دیسک و حافظه فلش

و...راهنمای نصب و رجیستر کامل نرم افزار:

1- توجه فرمائید که فایل داخل نرم افزار به صورت فایل ایمیج با فرمت Iso می باشد.

2- برای استفاده از فایل های ایمیج می بایستی فایل ایمیج را توسط یکی از نرم افزار های رایت بر روی یک CD/DVD رایت نمائید سپس اقدام به اجرای نرم افزار در حالت بوت نمائید.برای سهولت شما کاربران، نرم افزاری کم حجم برای رایت، درون فایل دانلود قرار داده ایم.

3- همچنین می توانید فایل ایمیج را توسط نرم افزار های درایو مجازی بدون نیاز به رایت بر روی CD/DVD اجرا کرده و اقدام به نصب نرم افزار نمائید.برچست ها : ،،،،،،