رونمایی از تبلت اندرویدی ۲۲ اینچی ویوسونیک در نمایشگاه Computex تایوان
فکر می کنید که بهترین اندازه صفحه نمایش یک تبلت چند اینچ است؟ 5‪.‬3 اینچ گلکسی نوت، ۷ اینچ گلکسی تب و کیندل فایر، یا صفحه ۱۰ اینچی آیپد؟ شرکت ViewSonic که به ساخت تلویزیون های صفحه لمسی و مانیتور مشهور است، به تازگی تبلیغی را منتشر کرده که خبر از معرفی نمونه اولیه سری Touch and Connect این شرکت می دهد. اولین محصول این سری هم یک تبلت ۲۲ اینچی است که فعلا تحت عنوان smart business tablet monitor شناخته می شود و نسخه 4‪.‬0 (بستنی حصیری) اندروید را بر روی خود دارد. 

متن کامل در ادامه مطلب

هرچند که صحبت هایی در خصوص عرضه نسخه ویندوز ۸ این ابزار چند لمسی غول پیکر هم شنیده می شود. علاوه بر این، قرار است این تبلت ۲۲ اینچی از سرویس محاسبات ابری جدیدی برخوردار شود. همچنین گفته می شود که به صورت هماهنگ با پروژکتورهای لیزری جدید این شرکت و بیلبورد های الکترونیک عمل خواهد کرد. 


البته برای اطلاع از جزئیات بیشتر فنی و قیمت این تبلت عظیم الجثه باید تا ۱۶ خرداد و برگزاری نمایشگاه Computex در پایتخت تایوان صبر کنیم. تا آن موقع فرصت داریم به این موضوع فکر کنیم که این تبلت اصلا به دردمان می خورد؟ و چه کاربردهایی می تواند داشته باشد.


برچست ها : ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،