آیت الله جنتی:مردم برای تأمین آینده کشور در انتخابات کشور شرکت کردند/ مردم بسیاری از نامزدهای انتخابات را رد کردند

آیت الله جنتی با اشاره به مشارکت بیش از 64 درصدی مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس، گفت: خداوند دلهای مردم را هدایت کرد تا به رهبر معظم انقلاب لبیک بگویند و برای تأمین آینده کشور در انتخابات شرکت کنند.
متن کامل در ادامه مطلب

به گزارش خبرآنلاین ، آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان، در همایش مسئولان استانی دفاتر نظارت بر انتخابات، ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران نظارت بر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از تلاش بی‌شائبه دست اندرکاران نظارت بر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد و گفت: کار جدی و شبانه‌روزی دوستان برای نظارت بر انتخابات که از 3-2 ماه قبل از انتخابات آغاز گردید موجب شد انتخابات با کمترین مشکل برگزار گردد.

اهم اظهارات آیت الله جنتی به نقل از روابط عمومی شورای نگهبان به شرح زیر است:

*مشارکت بیش از 64 درصدی مردم کشورمان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی موجب شد انتخابات به خوبی برگزار شد و حضور مردم در انتخابات نیز بسیار خوب بود.

* همه این توفیقات از ناحیه خداوند متعال است. خداوند دل‌های مردم را هدایت کرد تا به رهبر معظم انقلاب لبیک بگویند و برای تأمین آینده کشور در انتخابات شرکت کنند.

*بنابراین باید در درجه اول شکر خداوند متعال را به جا آوریم و سپس از مقام معظم رهبری تشکر کنیم که زمینه این مشارکت گسترده را فراهم ساختند. همچنین باید از مردم تشکر کنیم که به عشق رهبری پای صندوق‌های رای آمدند.

* چگونگی حضور مردم در انتخابات بی سابقه و قابل است. تعداد اندکی از نمایندگان رد صلاحیت شدند. اما بسیاری از آنان را مردم رد کردند و این امر تازگی داشت.


برچست ها : ،،،،،