MG 550 شوالیه ای که بازار را تسخیر کرد 91
اِم جی روور در سال 2005 توسط شانگهای اتوموتیو خریداری شد،سپس مدل Roewe 750 را عرضه و بعد از آن این مدل که در طراحی یک سرو گردن از دیگر خودروهای ساخت آن سرزمین است عرضه گردید.
برترین ها: چند سالی است یک خودروی جدید انگلیسی-چینی در کشور معرفی شد که من رو واداشت بنا به علاقه ام به خودروها، در مورد آن کمی تحقیق کنم.
اول کمی از ساخت چین بودن آن نگران شدم و بیشتر به ایمنی توجه داشتم تا استایل و طراحی آن.هم اکنون خودروهای بسیاری در سرزمین اژدها یعنی چین تولید می شود که دارای استایل مناسب و از قضا بسیار شبیه و در بعضی مواقع کپی مدل های اروپایی هستند ولی در تست تصادف شدیدا آسیب می بینند و از ایمنی در آنها خبری نیست و این هم بسیار نگران کننده است که ما می بینیم درهای واردات به روی خودروهای چینی ِ بی کیفیت باز شده است ولی این بار کاملاً متفاوت است.
متن کامل در ادامه مطلب

اِم جی 550 یا Roewe 550 که با این نام هم در کشورهای دیگر شناخته می شود،  طراحی آن تماماً توسط مهندسین انگلیسی انجام شده است. اِم جی روور در سال 2005 توسط صنایع خودرو سازی شانگهای یا همان جنرال موتورز چین خریداری شد، در ابتدا مدل Roewe 750 یا MG7 را عرضه نمود .نمود که یک خودروی اروپایی تمام عیار بود که در چین تولید می شد. بلافاصله مدل 550 که در دستور کار مرکز طراحی شرکت قرار گرفت و طراحی آن در مهندسی MG انگلستان و با نظارت مجموعه جنرال موتورز انجام شد و نتیجه کار یک خودرو با استانداردهای روز اروپا با ظاهری لوکس شد.


این خودرو توانسته 5 ستاره ایمنی  C-NCAP را کسب کند که اولین خودروی ساخت کشور چین بود که به این افتخار نایل آمد.در سال 2010 هم کارخانه انگلستان MGمجددا فعالیت خود را آغاز کرد و به صورت همزمان خودروهای MG6GT وMG6Magnet را تولید و در اروپا عرضه نمود که از لحاظ فنی با خودروی 550 یکسان و از لحاظ ظاهری بسیار شکیل تر بود. در واقع با راه اندازی این کارخانه شبهات کیفی محصولات MG کاملا رفع و اطمینان مشتریان از بابت اصالت محصول جلب شد.


با همه توضیحات گفته شده  یک نگرانی همیشه بین استفاده کنندگان ایرانی وجود دارد  آیا به نسبت پولی که می پردازیم امکانات و خدمات لازم را دریافت می داریم؟ با هم به سوالات شما در این قسمت جواب خواهیم داد : اگر از نظر زیبایی بخواهیم بررسی کنیم همان طور که در عکس مشاهده می کنید ظاهر ماشین بسیار جذاب است طراحی داخلی این ماشین نیز در سطح قابل قبولی قرار گرفته است به نظر می رسد تمامی امکاناتی که یک مصرف کننده در ماشین خود نیاز داشته باشد را تاحد زیادی تامین کرده است .  از طرف دیگر قسمت عقب ماشین کاملا جادار و مناسب برای یک خانواده است . این ماشین 0 تا100  را حدود 10 ثانیه طی می کند و دست فرمان ماشین کاملا نرم و خوب است به راحتی می توان گفت فرمان تحت کنترل شماست. همچنین ام جی 550 کاملا اتوماتیک است و با چرخ جلو حرکت می کند به عبارت دیگر این خودرو Front-wheel-drive است.  اگر بخواهیم در رابطه با سرعت خودرو صحبت کنیم حداکثر سرعت آن در حدود 205 کیلومتر بر ساعت است. در کنار این ويژگی ها باید به گیربكس پنج دنده اتوماتیك و تیپ‌ترونیك بودن پدال‌های تعویضدنده در پشت فرمان اشاره کرد که همه آنها لذت پشت فرمان نشستن این خودرو را دو چندان می کند. گفتنی است این  شوالیه  یک خودرو سدان در کلاس «C» است که هم‌اندازه خودرو مزدا3 است. با تمامی این اوصاف بحث خدمات پس از فروش شاخص بسیار مهمی است که همه مشتریان نگران آن هستند. نماینده MG در ایران شرکت مدیا موتورز است که با داشتن 30 نمایندگی در سطح کشور توانسته در ارزیابی های وزارت صنایع در شاخص کیفیت نمایندگان رتبه نخست را کسب کند. لازم به ذکر است مدیا موتورز توانسته برترین شرکت در شاخص رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش باشد که با توجه به عمر کوتاه این شرکت در ایران امتیاز خوب و قابل ملاحظه ایی به حساب می آید.  آیا ما خرید این ماشین را توصیه می کنیم؟


اگر شما به دنبال یک ماشین شیک و خانوادگی هستید که قیمت مناسبی هم داشته باشد، حتما این ماشین را تهیه کنید.در کل مطمئن باشید بیشتر از پولی که می دهید هم دیده می شوید هم لذت میبرید و همیشه امنیتتان تامین میباشد.


برچست ها : ،،،،،،،