Avatarها می تازند! +بازی جدید Xbox 360

Microsoft با عرضه Avatarها برای Xbox 360 راه جدیدی برای جذب بازیکنان معمولی و حتی برخی از بازیکنان حرفه ای ایجاد کرد و به وسیله آن ها حالت فانتزی برخی از بازی هایش را زیاد کرد. تا کنون بازی های مختلفی عرضه شده اند که شخصیت های آن ها را Avatarها تشکیل داده اند و از بین آن ها می توان به Kinect Adventures و Kinect Joy Ride اشاره کرد. حال قرار است با بازی دیگری روبرو باشیم که Avatarها در آن نقش مهمی دارند. این بازی که Avatar Motocross Madness نام دارد، روندی همانند بازی Joy Ride Turbo دارد و بازیکنان با Avatarهایی که در شبکه Xbox Live درست کرده اند، می توانند در آن حضور پیدا کنند.

متن کامل در ادامه مطلب

در این بازی، مسابقه های جالبی خواهید داشت و در کشورهایی مانند ایسلند، استرالیا و مصر مسابقه می دهید. بازی AMM را می توان یک بازی سرگرم کننده خالص نامید. در واقع تنها هدف آن همین است. در دمویی که از این بازی به نمایش درآمده، بازیکنان توانستند در مصر مسابقه بدهند. در این مسابقه مسیرهای بسیار زیادی وجود دارند که می توانند شما را از حریف جلو بیندازند و هم می توانند نقش یک سکوی پرش را ایفا کنند و شما را به هوا بفرستند. زمانی که در هوا قرار دارید، می توانید حرکات مختلفی انجام دهید و با فشار دادن دکمه های  X و Y و حرکت دادن جهت های مختلف صحنه های جالبی را شاهد خواهید بود.

در بازی قابلیتی به نام Boost Power وجود دارد که با بدست آوردن میزان مشخصی از آن می توانید حرکات مختلف و سرعتی ای را در بازی اجرا کنید. البته باید در استفاده از حرکات مختلف کمی با برنامه عمل کنید، چرا که اگر زیادی از این قابلیت ها استفاده کنید، ممکن است نتوانید موتور خود را در زمان برخورد با زمین کنترل کنید. در بازی، قسمت هایی به نام Experience Point وجود دارند که بدست آوردن آن ها به بازیکنان اجازه می دهد که بتوانند در هوا کارهای مختلف و بیشتری انجام دهند.

همچنین این بازی دارای یک محیط Open-World است و بازیکنان می توانند در تمام قسمت های آن مسابقه بدهند. در مسیرهای بازی آیتم های مختلفی هم وجود دارند که بدست آوردن آن ها به شما قدرت های جالبی خواهد داد و باعث می شوند که تجربه سرگرم کننده تری داشته باشید. در طول بازی، پول بدست خواهید آورد و به وسیله آن می توانید برای Avatar و موتورسیکلت خود آیتم های مختلفی بخرید و آن ها را تقویت کنید. اما یکی از قابلیت های جالب بازی این است که به بازیکنان اجازه می دهد از تمام آیتم هایی که آن ها از شبکه Xbox Live برای Avatarها خریده اند، استفاده کنید. به طور مثال از Avatar شخصیت های سم فیشر (Sam Fisher)، اتزیو (Ezio) یا Modern Warfare را دارید، می توانید از آن ها در بازی استفاده کنید.


حتی می توانید Avatarهایی با لباس شخصیت های بازی های Batman و Gears of War را برای Avatarها بخرید و با آن ها در بازی حضور پیدا کنید. خیلی ها از هم اکنون برای این موضوع هیجان زده اند که بتوانند با لباس Master Chief در بازی مسابقه بدهند. در این بازی لیستی از موتورسیکلت های مختلف قرار دارد که در بخشی به نام Bike Club قابل مشاهده هستند و به نوعی حالت آنلاین و شبکه اجتماعی بازی AMM به حساب می آید. این بخش چیزی شبیه به قسمت Autolog در بازی های EA خواهد بود و بازیکنان در آن می توانند اطلاعات زیادی از دوستان، مسیرهای مسابقه و امتیازهای کسب شده را بدست بیاورند. همچنین می توانید در این قسمت رکوردهای خودتان را بهتر کنید و با روحی که از شخصیت خودتان ساخته می شود، مسابقه دهید. Avatar Motocross Madness یک بازی سرگرم کننده با Avatarها خواهد بود و قصد دارد با محیطی ساده و جذاب لحظاتی سرگرم کننده را به ارمغان بیاورد.


نویسنده: مجید نوردوست
انتشار:فورفان


برچست ها : ،،،،،،،