پلیس آلمان شاهین نجفی را به مکان نا معلومی منتقل کرد+سند

خودنویس: در حالی که رسانه های جمهوری اسلامی، پس از حکم [آیت الله] صافی گلپایگانی، می گویند که [ آیت الله]مکارم شیرازی هم حکم ارتداد شاهین نجفی را صادر کرده ، صدای اسرائیل خبر داده که پلیس آلمان شاهین نجفی را برای حفاظت از جانش به مکان نامعلومی منتقل کرده است.
متن کامل در ادامه مطلب

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز به نقل از سایت خود نویس(khodnevis)، در حالی که رسانه های جمهوری اسلامی، پس از حکم [آیت الله] صافی گلپایگانی، می گویند که[ آیت الله]مکارم شیرازی هم حکم ارتداد شاهین نجفی را صادر کرده ، صدای اسرائیل خبر داده که پلیس آلمان شاهین نجفی را برای حفاظت از جانش به مکان نامعلومی منتقل کرده است.

سایت صدای اسرائیل نوشته است که در پی تعیین جایزه کلان نقدی برای کشتن شاهین نجفی از سوی افراطیون مذهبی ایران به دلیل خواندن ترانه رپ، پلیس آلمان شاهین نجفی را به مکان نامعلومی برای حفاظت از جان او منتقل کرده است.

این اقدام پلیس آلمان به درخواست شخص شاهین نجفی صورت گرفته است.

این سایت در ادامه آورده است، این در حالی است که خبرگزاری های ایران نیز از حکم جدیدی خبر می دهند که درباره شخص شاهین نجفی صادر شده است.

این حکم در واقع استفتاء از [آیت الله] مکارم شیرازی است که در پاسخ به سؤالی درباره "توهین شاهین نجفی به ائمه اطهار" صورت گرفته و این مرجع تقلید مقیم قم گفته است که"هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم و توهین آشکار به آن ها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد موجب ارتداد است".»


برچست ها : ،،،،،،،،،،