من و تو : شاهین نجفی مرتد نیست ،خبرگزاری فارس او را مرتد کرد ! + سند
شبکه من و تو برای اینکه از قافله حمایت از شاهین نجفی، خواننده هتاک و دین ستیز عقب نماند ضمن دفاع از این خواننده رپ، مدعی شده که حکم ارتداد آیت الله صافی گلپایگانی هیچ ربطی به شاهین نجفی نداشت و خبرگزاری فارس این حکم را به این خواننده منتسب کرد!

متن کامل در ادامه مطلب

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، به دنبال حمایت شبکه های بی بی سی و صدای آمریکا از شاهین نجفی، خواننده هتاکی که در ترانه اخیرش به ساحت مقدس امام دهم شیعیان اهانت کرده بود، شبکه من و تو نیز برای اینکه از قافله حمایت از این عنصر دین ستیز عقب نماند به دفاع از این خواننده رپ پرداخت.

مجری من و تو که می خواست با پاک کردن صورت مسأله از نفرت ایرانیان به این خواننده هتاک بکاهد با وقاحت تمام، تلاش کرد وانمود کند که خشم و نفرت مسلمانان به دلیل هتاکی های شاهین نجفی نبوده است و آنچه که واکنش مسلمانان را به دنبال داشته تنها به خاطر فتوای آیت الله صافی گلپایگانی -که در خصوص جسارت کنندگان به امام یازدهم صادر شده است- بوده است که بر روی وب سایت این مرجع منتشر شد.

وی به این هم اکتفا نکرد و طی دروغی آشکار مدعی شد انتساب فتوای این مرجع به شاهین نجفی از سوی خبرگزاری فارس صورت گرفته است!! مجری من و تو در تأیید دروغ آشکارش گفت: «نکته اینجاست که فتوای آیت الله صافی گلپایگانی دو هفته قبل از اینکه ترانه شاهین نجفی منشر شود صادر شده بود!»

لازم به ذکر است که فتوای آیت الله صافی گلپایگانی کلی بوده و شامل هر کسی که به ائمه اطهار توهین کند می شود پس بر فرض که فتوای آیت الله صافی دو هفته قبل صادر شده باشد شامل شاهین نجفی نیز می شود.

این در حالی است که فتوای ارتداد که از سوی آیت الله مکارم شیرازی صادر شده است مربوط به زمان بعد از انتشار ترانه شاهین نجفی است.

در استفتائی از آیت الله مکارم شیرازی سؤال شد که "اخیرا فردی به نام شاهین نجفی از خوانندگان موسیقی در خارج از کشور در قالب متن شعر و ارائه تصویری موهون به امام دوازدهم شیعیان، امام یازدهم و گنبد مقدس امام هشتم شیعیان توهین کرده است. لطفا تکلیف شرعی شیعیان و دوستداران اهل بیت را مشخص کند."

آیت الله مکارم شیرازی در جواب این استفتاء فرموده اند: «هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم و توهین آشکار به آنها اگر از سوی فرد مسلمان صورت گیرد، موجب ارتداد است.»

گفتنی است، شبکه من و تو که در به استهزاء گرفتن مقدسات و اعتقادات ایرانیان ید طولایی دارد عجیب به نظر نمی رسد که اینگونه از عناصر مرتد و هتاک به مقدسات اسلامی دفاع کند.


برچست ها : ،،،،،،،،،،