محمد خزاعی تهیه‌کنندگی «هفت» را نپذیرفت

 محمد خزاعی درباره رد پیشنهاد تهیه کنندگی برنامه «هفت» گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد و صحبت دوستان با بنده برای پذیرفتن مسئولیت تهیه‌کنندگی برنامه تلویزیونی «هفت»، به دلیل مشغله‌های فراوانی که داشتم، اعلام کردم نمی‌توانم این مسئولیت را بپذیرم.
او در ادامه گفت: امیدوارم این برنامه با داشتن هر تهیه‌کننده و مجری بتواند در مسیر صحیح خودش گام بردارد. «هفت» برنامه بسیاری مهمی است که می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. این برنامه دست هر کسی که باشد باید برای اعتلای سینمای ارزشی ایران گام‌های اساسی بردارد. 
متن کامل در ادامه مطلب

خزاعی ادامه داد: برنامه «هفت» در طول این دو سال با حضور آقای جیرانی تاثیرگذار و جریان‌ساز بود و توانست پایگاهی ایجاد کند که مشکلات سینمای ایران بررسی شود. امیدوارم دوستانی که مسئولیت تهیه‌ و اجرای این برنامه را به عهده می‌گیرند، آزادی عمل داشته باشند تا بتوانند بر اساس گفت‌وگو و چالش، فضای خوبی برای سینمای ایران ایجاد کنند، در غیر این صورت این برنامه سفارشی خواهد شد.


او در پایان تاکید کرد: برنامه «هفت» باید به مشکلات اساسی سینمای ایران بپردازد. 

 پس از اینکه فریدون جیرانی اعلام کرد به دلیل ساخت سریال نمی‌تواند در برنامه تلویزیونی «هفت» حضور یابد، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره نام مجری و تهیه‌کننده سری جدید این برنامه انجام شد که در ‌‌نهایت از «محمود گبرلو» به عنوان مجری و «محمد خزاعی» به عنوان تهیه‌کننده اسم به میان آمد.


برچست ها : ،،،