حجازی گفت قلعه نویی 4 ماه پیش انتخاب شده بود

سه چهار ماه پیش به پرویز مظلومی گفتم که این کادر فنی رفتنی است ولی او به من می گفت چرا این حرف را می زنی.مظلومی اصلا باورش نمی‌شد.
سایت گل: خبر انتخاب امیرقلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم استقلال و تناقض‌گویی‌های اعضای هیئت مدیره مبنی بر اینکه سرمربی تیم استقلال انتخاب شده یا قرار است انتخاب شود بازتاب زیادی داشته است.در این میان شنیدن حرف خای آتیلا حجازی هم در نوع خودش جالب توجه است و او تاکید می کند که قلعه نویی از 4 ماه قبل سرمربی استقلال شده بود.

متن کامل در ادامه مطلب

نظرتان در مورد انتخاب قلعه‌نویی چیست؟


نظر خاصی ندارم، برای هر کس که سرمربی استقلال باشد آرزوی موفقیت می‌کنم.


شما گفته بودید منتظرید قلعه نویی انتخاب شود تا خیلی حرف ها را بزنید نه؟


من هیچ وقت این حرف را نزدم و از قول من دروغ نوشتند.


می گویند قلعه نویی با شما تماس گرفته‌اند که فصل آینده به عنوان یکی از دستیارانش در استقلال باشید؟


خودش با من هیچ صحبت مستقیمی انجام نداده و شاید اگر بگویم با من حرف زده‌اند بروند و تکذیب کنند، اما نزدیکانش یک ماه پیش با من صحبت کردند و به من گفتند که او دارد به استقلال بر می‌گردد بیا و بنشین تا با هم صحبت کنیم.


شما فکر می کردید  قلعه نویی سرمربی شود؟


سه چهار ماه پیش به پرویز مظلومی گفتم که این کادر فنی رفتنی است ولی او به من می گفت چرا این حرف را می زنی.مظلومی اصلا باورش نمی‌شد.


شنیده اید که اعضای هیات مدیره به خانه قلعه نویی رفته اند؟


شنیده‌ام بعضی از اعضای هیئت مدیره شأن و شخصیت خود را پایین آورده‌اند و شبانه به منزل آقایان رفته‌اند و با او تمام کرده‌اند.  رئیس هیئت مدیره که از اینکارها نمی‌کند. آخر مگر می‌شود بروند و در خانه مربی با او صحبت کنند باید یک سرپرست و یا یک نماینده بفرستند و خیلی راحت روند مذاکرات را به او منتقل کنند. در شأن اعضای هیئت مدیره و رئیس آن نیست که این کارها را انجام دهند. شاید آقایان می‌خواستند بروند و با دوستانشان عکس یادگاری بگیرند.


فکر می‌کنید چند نفر از اعضای هیئت مدیره می‌خواستند قلعه‌نویی سرمربی شود؟


به جز فتح‌الله‌زاده همه دوست داشتن مظلومی نباشد و دیگری سرمربی شود. سه ماه پیش به مظلومی این حرف‌ها را زدم و مظلومی می‌گفت رسولی‌نژاد می‌خواهد قرارداد ما تمدید کند من هم فقط می‌خندیدم چون پرویز مظلومی و کادرش هیچ چیز در دلشان نبود و خودشان بی‌شیله پیله بودند و زود‌باور.


برچست ها : ،،،،،،