رستوران گردان برج میلاد تعطیل شد خرداد 91

رستوران گردان برج میلاد تهران به دلیل تغییر سیاست‌ها تعطیل شد. قرار است بعد از بازگشایی مجدد شرایط به گونه‌ای باشد که همه مردم بتوانند از این مکان استفاده کنند.
خبرگزاری فارس : محمد جعفری مدیر روابط عمومی برج میلاد تهران افزود: به دلیل تغییر سیاست‌های رستوران گردان برج میلاد تهران موقتاً تعطیل شده است.
محمد جعفری مدیر روابط عمومی برج میلاد تهران افزود: به دلیل تغییر سیاست‌های رستوران گردان برج میلاد تهران موقتاً تعطیل شده است.
وی ادامه داد: با آمدن مدیر عامل جدید سیاست‌ها تغییر کرده و قرار است به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا گروه‌های مختلف مردم بتوانند از این رستوران استفاده کنند.

متن کامل در ادامه مطلب

جعفری با اشاره به اینکه قرارداد پیمانکار سابق رستوران گردان برج میلاد به اتمام رسید، گفت:قرار است بزودی پیمانکار جدید برای رستوران گردان برج مشخص شود.


وی بیان کرد: با سیاست‌های جدید باید قیمت‌ها پایین بیاد تا تمام اقشار جامعه بتوانند از این مرکز استفاده کنند.


 رستوران گردان متحرک 360 درجه‌ای برج میلاد در ارتفاع 276 متری قرار گرفته است.


گفته می‌شود این رستوران، بزرگ‌ترین رستوران متحرک جهان است و سرو غذا تا قبل از این در بخش بسیار گران بود و فقط افراد خاصی می‌توانستند از آن استفاده کنند.


بر اساس تغییر سیاست‌ها قرار است از این پس(بعد از باز شدن رستوران که هنوز زمان آن مشخص نیست) تمامی افراد بتوانند از این رستوران استفاده کنند.


برچست ها : ،،