افشای اعتیاد اوباما به ماری جوانا + سند
وي در دوران دبيرستان و زماني كه دانشجوبوده به ماده مخدر "ماري جوانا" علاقه داشته و در هاوايي عضو يك گروه به نام "چوم گانگ" بوده گروهي كه علاقه‌اي وافر به مصرف ماري جوانا و بازي بسكتبال داشته است.
خبرگزاری ایسنا: در كتاب بيوگرافي باراك اوباما كه به تازگي چاپ شده آمده است: وي در دوران دبيرستان و زماني كه دانشجوبوده به ماده مخدر "ماري جوانا" علاقه داشته و در هاوايي عضو يك گروه به نام "چوم گانگ" بوده گروهي كه علاقه‌اي وافر به مصرف ماري جوانا و بازي بسكتبال داشته است. 
به نوشته روزنامه سيدني مورنينگ هرالد، در كتاب بيوگرافي باراك اوباما؛ به نوشته ديويد مارانيس، مورخ برنده جايزه "پوليتزر" كه در تاريخ 19 ژوئن منتشر مي‌شود در خصوص روابط رومانتيك باراك اوباما، رئيس جمهور آمريكا در گذشته اطلاعاتي آمده است. 

متن کامل در ادامه مطلب

در بخش‌هايي از اين كتاب كه در اينترنت منتشر شده آمده است: زماني كه اوباما در هاوايي در "پوناهو" تحصيل مي‌كرده با اسم مستعار "بري" عضو يك گروه از پسران به نام "چوم گانگ" بوده گروهي كه عاشق بسكتبال و مصرف ماري جوانا بوده است. 


در اين كتاب آمده است: باراك اوباما به همراه اعضاي اين گروه در يك فولكس واگن كه اعضاي گروه آن را "چوم واگن" ناميده بودند در حالي كه شيشه‌هاي خودرو را بالا مي‌دادند به مصرف ماري جوانا مي‌پرداختند. 


بعيد به نظر مي‌رسد كه افشاي اين مسائل لطمه‌اي به زندگي سياسي باراك اوباما وارد كند. 


پيشتر باراك اوباما و حتي قبل از انتخابات رياست جمهوري سال 2008 پذيرفته بود كه در دوران دانشجويي در نيويورك كوكائين را امتحان كرده است. 


وي در يك كتاب ديگر در مورد زندگي‌اش ادعا كرده كه هرگز هروئين را مصرف نكرده است. 


يك نظرسنجي جديد در آمريكا نشان داد 56 درصد از مردم آمريكا طرفدار قانوني شدن مصرف ماري جوانا مانند الكل و تنباكو در كشور هستند اين در حالي است كه 36 درصد مخالف اين مساله هستند. 


در بخش‌هايي از كتاب جديد كه در اينترنت منتشر شده آمده است: اگر چه همه اعضاي گروه چوم گنگ در زندگي خود موفق شدند اما فردي كه به آن‌ها ماري جوانا مي‌رساند در يك درگيري به خاطر ضرب‌وشتم شديد جان خود را از دست داد.


برچست ها : ،،،،،