سایت نمایش دهنده گفته های استیو جابر
با فوت استیو جابز بسیاری سعی کردند پروژه‌هایی را به عنوان یادبود برای او ایجاد کنند. برای مثال سالار کابلی در اولین برنامه آی‌پالس به پروژه‌ای اشاره کرد که به دوست‌داران این فرد موثر در دنیای فن آوری اجازه می‌داد تا نظر خود را در مورد او بنویسند. 

اما یک تیم چهار نفره از آمریکا که از شنیدن اخبار ارائه شدن سهام فیس‌بوک و پولدار شدن عده‌ای خسته شده‌بودند کاری را آغاز کردند که در کمتر از ۴۸ ساعت بیش از ۲ میلیون بازدید داشت. یکی از موسسین تیم برای اینکه باقی اعضا را سر ذوق بیاورد سایت stevetold.us را به سرعت راه‌اندزای کرد. این سایت ساعت ۱۵:۳۰ جمعه ۱ خرداد ۹۱ راه‌اندازی شد. این سایت گفته‌های جالبی را از استیو جابز نمایش می‌دهد. هر بار که وارد این سایت شوید یک گفته از جابز را خواهید دید.

متن کامل در ادامه مطلب

استقبال از این ایده ساده به حدی بود که اجرا کننده‌گان آن پروژه‌ دیگری را با نام Changemakers.com راه‌اندازی کرده‌اند. هدف این پروژه‌ که البته هنوز متولد نشده‌ است کمک به ایجاد انگیزه است. 


بار دیگر ایده‌ای بسیار ساده توانست پایه‌ای باشد برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار آنلاین. به خاطر داشته باشیم که لازم نیست کپی فیس‌بوک را راه‌اندازی کنیم٬ با عملی کردن ایده‌های ساده هم می‌توانیم کارهای نابی را پیش ببریم.


برچست ها :