سونی : PS4 را معرفی نکردیم چون نیازی به صحبت کردن در موردش نبود


بسیاری از صاحب نظران انتظار داشتند که سونی حداقل در مورد PlayStation 4 توضیح خاصی در E3 2012  بدهد اما درپایان تمرکز اصلی این شرکت به صورت پایدار و محکم برای line-up سخت افزارهایش باقی ماند. این که چرا چنین تصمیمی گرفته شد معاون ارشد مدیرعامل سونی اسکات رود توضیح داده است.

او در یک مصاحبه تصویری با GTTV اعلام کرده است : ما احساس کردیم که برای امسال این چیز مهمی نبود.بازی های بسیاری برای PS3 بودند که سونی حتی نمی توانست همه آن ها را در کنفرانس خود در E3 جای دهد. ما همیشه چیزهای زیادی برای صحبت کردن داریم که احساس میکنیم حالا لازم نیست در موردشان  صحبتی انجام دهیم.

متن کامل در ادامه مطلب

رود در توضیحات بیشتر اذعان کرده است : یکی دیگر از دلایلی که سونی حس کرد که مجبور نیست چیز خاصی در مورد نسل بعد فاش کند به این علت بود که چرخه حیات دیگر کنسول مان هنوز در حال جریان است.باور کنید یا نه ! پلی استیشن ٢ هنوز هم در برخی از نقاط جهان به فروش می رسد و ما هنوز هم درجه حمایت خوبی داریم  این راهیست که شرکت راه اندازی کرده است مسئولیت رسیدگی به این چیزها موردی نیست که نگرانش باشیم.


اما این بدان معنا نیست که خبری از PlayStation 4 نیست در هر دو جبهه سخت افزار و نرم افزار این کنسول در حال حاضر ساخت آن به شدت در حال جریان است . ما در مورد زمان آمدن این دستگاه صحبت خاصی نمی کنیم اما فکر می کنم که هر کس در این سیاره می داند که بازی هایش در حال ساخته شدن هست.


منبع اصلی

http://beefjack.com/news/sony-no-ps4-at-e3-because-we-dont-need-to-talk-about-that-yet/

منبع ترجمه

http://pardisgame.net/thread-27780.html#491889


برچست ها : ØŒ