قلعه نویی به استقلال می رود

گفته می‌شود رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در راس این تصمیم‌گیری قرار دارد و علاقه‌مند است که قلعه‌نویی را جانشین مظلومی...

متن کامل در ادامه مطلب

موضوع بازگشت امیر قلعه‌نویی به استقلال حالا دیگر برای خود پرویز مظلومی نیز چندان تعجب برانگیز نیست وقتی علی فتح‌الله‌زاده در چند نوبت کنایه‌هایی را متوجه این مربی کرده است. همین چند روز پیش بود که مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه‌اش گفت: «تیمی که با خون دل بسته بودم مفت مفت قهرمانی را از دست داد.»


در این میان آخرین خبرها از تغییر و تحولات احتمالی استقلال این است که مدیران این باشگاه در صدد برکناری مظلومی هستند. آن ها قصد دارند امیر قلعه نویی را به این تیم برگردانند. گفته می‌شود رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در راس این تصمیم‌گیری قرار دارد و علاقه‌مند است که قلعه‌نویی را جانشین مظلومی کند.این در حالی است که برخی منابع از جدایی قریب الوقوع فتح‌الله‌زاده نیز خبر می‌دهند و از منتقمی فردی که به وزارت ورزش هم نزدیک است به عنوان اصلی‌ترین جانشین مدیرعامل استقلال نام می‌برند.


گفته می‌شود یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال نیز نسبت به بازگشت امیر قلعه‌نویی چراغ سبز نشان داده و حامی او در جریان تصمیم‌گیری‌ها به حساب می‌آید.اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال نظر چندان مثبتی درباره ادامه همکاری مظلومی با استقلال ندارند و با این حساب اصلا بعید نیست که خواسته رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خیلی زود اجرایی شود.


گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی حتی لیست بازیکنان فصل آینده‌اش را نیز آماده کرده و به زودی مذاکرات مسئولان این باشگاه با این مربی جدی‌تر هم خواهد شد. تازه ترین اظهار نظر قلعه نویی که گفته است به جعفری گفتم دنبال مربی دیگری برای تراکتورسازی بگردد نیز احتمال پیوستن این مربی به استقلال را قوت بخشیده است.


برچست ها :