فـال روز دوشنبه 29 خرداد 1391

فال روزانه متولدین ماه فروردین

امروز زندگی حرفه ایتان مهمترین مشغولیت فکریتان است اگر بتوانید اعصاب خود در رامحل کار و در روابط کاری خود کنترل کنید روز خوبی خواهید داشت. اما اگر ازدست یکی از خویشاوندان خود ناراحت شدید بدانید که دیگر هیچ رابطه طولانی مدتی با وی نخواهید داشت. به صورت کلی امروز فشار زیادی را در رابطه با ایجاد تعادل میان زندگی خصوصی و کاری خود احساس می کنید که البته این امر با ایجاد یک سری تغییرات جزئی در برنامه ریزی روزانه تان حل خواهد شد. به یاد داشته باشید که هیچ کس قادر به راضی نگه داشتن تمامی انسانها نیست. شما نیز باید تنها افرادی که ارزش بیشتری برایشان قائل هستید را از خود راضی نگه دارید. 
رنگ شانس شما: صورتی
عدد شانس شما: 5
متن کامل در ادامه مطلب

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت


امروز ممکن است راجع به مسائل مالی ، املاک و یا مسائلی از قبیل هزینه مراقبت از کودکان با شخصی بحث کنید. سعی کنید از این امر اجتناب کنید زیرا مضرات مالی طولانی مدتی را به همراه خواهد داشت. اصولا برتری جویی در یک رابطه چندان خوشایند نیست. شما نیز بهتر است تا آنجا که می توانید از بروز چنین خصوصیتی در خود جلوگیری کنید. حتی اگر سالهای زیادی از عمر یک رابطه گذشته باشد، این امر می تواند منجر به سرد شدن آن شود. بهتر است که تصمیماتتان را بر اساس عقلتان بگیرید و نه بر اساس احساساتتان. 

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: 4فال روزانه متولدین ماه خرداد


امروز حرکت تمام ستارگان به نفع شما است. اما با این وجود از هرگونه رفتار توام با سیاست با خویشاوندان خود پرهیز نمایید و در عوض به فکر برنامه ریزی کردن برای تعطیلات آینده، رویدادهای ورزشی یا مسایل مربوط به کودکان باشید. تغییرات همیشه ترسناک هستند اما به نفعتان است که قبل از آنکه به شانس خود پشت پا بزنید، جوانب امر را نیز در نظر بگیرید. پیش از آنکه در مقابل این تغییر مقاومت کنید ابتدا به ذهن خود فرصتی دهید تا کمی این موقعیت را ارزیابی کند. منتظر یک اتفاق خوب و غیر منتظره در زندگی عاطفی خود باشید. 

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: 6فال روزانه متولدین ماه تیر


امروز سعی کنید برای رسیدن به نتایج بهتر در پشت پرده فعالیت داشته و چندان در دید نباشید. در عین حال چیزی از درون به تدریج باعث عصبانیتتان می شود (کاملا دیوانه کننده است، نه؟) اما سعی کنید این حس را نادیده گرفته و به جای آن در جهت یافتن راه حل برای مشکلات قدیمی خود تمرکز و کاوش نمایید (مطمینا از پس این کار بر می آیید). ممکن است خبری هیجان انگیز در مورد کار خود داشته باشید اما باید کمی صبور بوده و زبان خود را نگه دارید که این شکیبایی به نفعتان خواهد بود. چرا که وقتی شما ساکت هستید شخص دیجگری زبان به صحبت می گشاید و مطلبی را بیان می کند که ارزش شنیدنش را دارد.

رنگ شانس شما: سبز 

عدد شانس شما: 3


فال روزانه متولدین ماه مرداد


سعی کنید در زندگی خود از تجربیات دیگران استفاده کنید. این کاری که در حال حاضر انجام می دهید درست مانند این است که چرخ را دوباره اختراع کنید در حالی که هیچ نیازی به این کار نیست. فقط کافیست تا از دانسته های دیگران استفاده کرده پیشرفت کنید. زمانیکه تمرکز خود را بر روی رسیدن به یک هدف قرار داده اید به هیچ عنوان تحمل مزاحمت ازجانب دیگران را ندارید. تنها راهی که پیش پایتان قرار دارد این است که توجه تان را از دیگران برداشته و بر روی کار خود معطوف نمایید. آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند اهمیت چندانی ندارد. 

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: 7فال روزانه متولدین ماه شهریور


امروز توجه دیگران بیش از هرروز دیگری به سمت شما جلب می شود. در گفتار و نحوه پوشش خود دقت لازم را به عمل آورید. از هرگونه بحثی با مقامات بالا خودداری کرده و به جای آن به فکر کمتر نمودن هزینه ها و افزایش درآمد آینده خود باشید. اگر بتوانید محدودیتهای گذشته خود را کنار بگذارید از کشف قابلیتهای خود متعجب می شوید. گاهی تنها محدودیت شما برای انجام کارها خودتان هستید. اگر بتوانید فرا سوی این مرزها و محدودیتها را ببینید، پیشرفت فوق العاده ای در کار و زندگی خود خواهید داشت. 

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: 9


فال روزانه متولدین ماه مهر


امروز روز مناسبی برای مطالعه، دنبال نمودن کاری در انتشارات، رسانه، حقوق یا حتی برنامه ریزی برای مسافرتهای آینده است. امروز ذهن شما قادر به انجام هر کاری است اما به یاد داشته باشید که باد از هرگونه مسائل بحث برانگز خودداری نمایید. این هفته ملاقاتی اتفاقی با شخصی خواهید داشت که اطلاعات مفیدی را در اختیارتان می گذارد که موجبات پیشرفتتان را فراهم می سازد. از آشکار ساختن این اطلاعات خودداری نکنید!

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: 2


فال روزانه متولدین ماه آبان


احتمالا امروز بحثی راجع به مسائل وراثتی، املاک مشارکتی، بیمه یا هر مسئله ای که در آن با کسی شریک هستید خواهید داشت که البته موفق به نتیجه گیری نیز خواهد شد. اما نکته ای که موجب موفقیت شما می شود که بتوانید کاملا منطقی با این مسئله برخورد نمایید. کنترل احساسات و عکس العملهایتان بسیار آسانتر از تصورتان است. همین امر موجب بالا رفتنن اعتماد به نفستان می شود. امروز همه چیز بر وفق مرادتان است و شما از همیشه قدرتمند تر هستید. 

رنگ شانس شما: طوسی

عدد شانس شما: 15


فال روزانه متولدین ماه آذر


کمک گرفتن از کسی که از شما بزرگتر است و یا تجربه بیشتری دارد بسیار عاقلانه است. اگرچه ممکن است که احساس حسادت یا رقابت در درونتان زنده شود اما آگاه باشید که این حس به ضررتان تمام خواهد شد (به جوانب منفی این احساست فکر کنید!). به حس ششم خود اعتماد کنید اگر احساس می کنید که شخصی چیزی را از شما مخفی می کند، مطمئنا چنین است. اگر این امر در مورد مسائل اقتصادی است از سوال کردن در این مورد تردید نکنید. اصولا برخی از افراد کم صحبت هستند و تا زمانیکه سوالی نپرسیده اید چیزی نمی گویند. 

رنگ شانس شما: خردلی

عدد شانس شما: 19فال روزانه متولدین ماه دی


در نظر مدیرانتان شما امروز فردی مسئول و قابل اطمینان هستید. این دیدگاه را با حساس شدن راجع به مسائل جزئی یا مخالفت با نظر دیگران خراب نکنید. (به نقل از بزگان، کسی که آشغال به اطراف پرت میکند تنها زمین اطراف خود را از دست میدهد). موقعیت بسیار مناسبی (کاری یا غیر از آن) برایتان فراهم خواهد شد. از به ثمر نشستن آن اطمینان حاصل نمایید چون ستارگان نیز با شما همراه هستند. بحثی در یکی از روابط شخصیتان پیش خواهد آمد که البته منجر به حل مسئله ای اساسی می شود. 

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: 8فال روزانه متولدین ماه بهمن


از هرگونه جدالی راجع به ورزش، کار، مهمان نوازی یا نحوه مراقبت از کودکان بپرهیزید. شاید در این مباحث پیروز میدان باشید اما اگر بتوانید کمی منطقی فکر کنید متوجه می شوید که امروزتان را می توانید به برنامه ریزی برای تعطیلات آینده یا کارهای خلاقانه بپردازید. تفاوت میان کمک گرفتن از دیگران و سوء استفاده از آنها بسیار کم است. باید مراقب باشید تا به حریم خصوصی دیگرا تجاوز نکرده و انظار بیش از حد نداشته باشید. نمیتوانید از کسی که قبلا به شما کمک کرده است همیشه انتظار کمک داشته باشید. اگر مطمئن نیستید که این فرد به کمک شکا خواهد آمد و یا خیر، جانب ادب را رعایت کرده و از او خواهش کرده و در ضمن مراتب تشکر خود را نیز بیان کنید.


رنگ شانس شما: سبز یشمی

عدد شانس شما: 13


فال روزانه متولدین ماه اسفند


از هرگونه جدالی راجع به ورزش، کار، مهمان نوازی یا نحوه مراقبت از کودکان بپرهیزید. شاید در این مباحث پیروز میدان باشید اما اگر بتوانید کمی منطقی فکر کنید متوجه می شوید که امروزتان را می توانید به برنامه ریزی برای تعطیلات آینده یا کارهای خلاقانه بپردازید. تفاوت میان کمک گرفتن از دیگران و سوء استفاده از آنها بسیار کم است. باید مراقب باشید تا به حریم خصوصی دیگرا تجاوز نکرده و انتظار بیش از حد نداشته باشید. نمیتوانید از کسی که قبلا به شما کمک کرده است همیشه انتظار کمک داشته باشید. اگر مطمئن نیستید که این فرد به کمک شما خواهد آمد و یا خیر، جانب ادب را رعایت کرده و از او خواهش کرده و در ضمن مراتب تشکر خود را نیز بیان کنید.

رنگ شانس شما: سبز یشمی

عدد شانس شما: 13اگر امروز روز تولدتان است


پول مک کارتنی (نوازنده موسیقی) نیز متولد امروز است. این نشان دهنده آن است که شما فردی مستعد، خونگرم با روحیه ای شاد هستید. اما در مواجه با مسائل جدی بیشتر سعی مکنید تا در پشت پرده عمل کرده و جلب توجه نکنید. شما پدر یا مادر بسیار خوبی هستید یا خواهید شد. از شم اقتصادی خوبی برخوردار بوده و زندگی راحتی را برای خود و همسرتان فراهم می کنید.برچست ها : ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،