راز زیبایی ستارگان بالیوود چیست؟

هرچه کمتر برای پوستم کاری انجام می دهم وضعیت بهتری پیدا می کند. برای پاک کردن آرایش من از اختراع خودم استفاده می کنم،

نکته هایی جالب و سودمند از 9 هنرپیشه معروف زن بالیوود که زیبایی خود را به طرز شگفت انگیزی حفظ کرده اند. 
متن کامل در ادامه مطلب

1 - من توجه خاصی به برنامه روزانه، پاک کردن آرایش، ماساژ و مرطوب کردن پوستم دارم. وقتی آرایشم را پاک می کنم با دقت به دستمالم نگاه می کنم تا مطمئن شوم دیگر چیزی روی پوستم نمانده است. همچنین حداقل روزی 5 بار صورتم را با آب می شویم. حتما از ضد آفتاب استفاده می کنم با اس اف پی 30. اغلب سعی می کنم لوازم آرایشم را تا جایی که مشکلی ندارم از یک مارک تهیه کنم. محصولات درمالوژیکا  Dermalogica با پوست من سازگار است. علاوه بر این من اغلب از برگها و پوست میوه های تازه بخصوص پرتقال و پاپایا به عنوان ماسک استفاده می کنم. 

2 - هرچه کمتر برای پوستم کاری انجام می دهم وضعیت بهتری پیدا می کند. برای پاک کردن آرایش من از اختراع خودم استفاده می کنم، روغن جانسون بی بی Johnson's baby oil  ، روغن زیتون و روغن نارگیل، این مواد را روی صورتم می مالم و با حوله ای که با آب گرم خیس کرده ام پاک می کنم. محبوب ترین لوازم آرایش من رژ است. من نسبت به آن خیلی حساسم. رژ های صورتی با مارک Estee Lauder همیشه بهترین رژ مورد علاقه ام بوده است. 

3 - من پوست بسیار حساسی دارم. محصولات آرایشی محدودی هستند که با پوست من سازگارند. صبح که از خواب بلند می شوم صورتم را با آب و صابون غیرمرطوب کننده می شویم. تنها موردی که خیلی به آن دقت دارم این است که هرگز با صورت آرایش کرده نخوابم و قبل از آن حتما با روغن بچه آن را پاک کنم. چون خیلی نمی توانم مواد خارجی برای پوستم استفاده کنم.
 من سعی می کنم تغذیه مناسبی داشته باشم. هر روز به مقدار کافی گردو می خورم. همچنین سعی می کنم در طی روز در فاصله های کوتاه آرایشم را پاک کنم تا پوستم راحت باشد. اگر بخواهم در طی روز بیرون بروم از یک رژ بسیار سبک، سورمه و ریمل استفاده می کنم. در عصر تنها از خط چشم و یک سایه چشم خیلی سبک با مارک M.A.C  استفاده می کنم. 
4 - هرچه که می خورید روی پوستتان تاثیر می گذارد بنابراین من شدیدا در این زمینه محتاطم. من روز را با آب ولرم، لیمو و عسل آغاز می کنم. جدای از این در طی روز به دفعات آب می خورم تا سموم از بدنم دفع شود و پوست سالمی داشته باشم. من هرگز استفاده از ضد آفتاب را فراموش نمی کنم ، حدود 20 دقیقه قبل از خارج شدن از خانه ضد آفتاب استفاده می کنم. علاوه بر این، قبل از استراحت شبانه کاملا مراقبم تا چیزی از آرایشی که داشته ام روی صورتم باقی نماند. آرایش من به طور کل شامل یک برق لب L'Oreal و ریمل ضد آب می شود. بعد از آن یک مقدار سورمه و حالا برای بیرون رفتن آماده ام. 
5 - من در برج سرطان به دنیا آمده ام و علاقه زیادی به آب دارم. من روزی حداقل 10 لیوان آب می نوشم و باور کنید که با پوستم معجزه می کند. به علاوه، من نسبت به تغذیه ام خیلی دقت می کنم و میوه و سبزیجات زیاد می خورم. همچنین به پاک کردن، ماساژ و مرطوب کردن پوستم به صورت روزانه کاملا پایبندم. مواد آرایشی محبوب من عبارتند از : لوسیون مرطوب کننده Clinique's Dramatically Different  و کرم های غنی تر مانند کرم Clarins Hydraquench. مواد آرایشی چشم از M.A.C و کرم پودر از  Bobbi Brown
انتشار توسط فورفان
بانشر گروه سیمرغ


برچست ها : ،،،،،،،،،،،