آگهی استخدام شهرداری کرج مهر 91


امکان ویرایش اطلاعات استخدامی در سایت شهرداری کرج
روابط عمومی و بین الملل شهرداری کرج: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج از ایجاد امکان ویرایش اطلاعات استخدامی در سایت شهرداری از  ۱۲ مهرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری کرج، حمیدرضا محمدی  اظهار داشت: با توجه به نیاز شهروندان و ارائه خدمات به افرادی که در آگهی استخدام شهرداری کرج ثبت نام کردند، از سوی مدیریت شهری امکانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی میسر شده است.
وی افزود: داوطلبان در هنگام ثبت نام یک کد رهگیری دریافت کردند که از ۱۲ مهرماه سال جاری می توانند با استفاده از کد رهگیری و کد ملی خود با ورود با سایت شهرداری کرج به آدرس www.karaj.ir اقدامات لازم را برای ویرایش اطلاعات خود و تصحیح آن انجام دهند.
این مسئول عنوان کرد: همچنین افرادی که در این آگهی استخدام ثبت نام کرده اند و با ورود به سایت موفق به ویرایش اطلاعات نمی شوند می توانند با شماره تلفنهای ۳۲۱۱۶۵۰۹ و ۳۲۱۱۶۵۱۰ و ۳۲۱۱۶۵۱۶ تماس بگیرند.
محمدی ادامه داد: پس از اتمام مهلت ویرایش اطلاعات، بررسی های لازم از سوی شهرداری کرج انجام می شود و حداقل از پنج برابر ظرفیت مورد نیاز در هر رشته دعوت می شود که مدارک خود را به شهرداری ارائه دهند.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج یادآور شد: داوطلبان تا ۱۵ مهرماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت شهرداری اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

متن کامل در ادامه مطلب

اطلاعیه ۶ مهر – آگهی بکارگیری موقت ( قراردادی )

قابل توجه متقاضیان محترم :

متقاضیانی که قبلا در پرتال شهرداری کرج به آدرس www.karaj.ir اقدام به ثبت نام نموده اند در این سایت ثبت نام ننمایند.

این سایت در حکم پشتیبانی فعال شده و اطلاعات ثبت نامی شما نزد ما محفوظ است و دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نمیباشد.

شهرداری کرج درنظر دارد به استناد مجوز شماره ۲۷۸۱/۹۱/۳۰/۳/ش مورخ ۰۴/۰۵/۱۳۹۱ شورای محترم اسلامی شهر کرج تعداد ۱۶۰ نفر از داوطلبان مرد و زن بومی واجد الشرایط ذیل را درسطح کارشناسی و بالاتر پس از بررسی مدارک و درصورت کسب امتیاز لازم و طی مراحل گزینش به صورت قرارداد موقت در چهارچوب مقررات استخدامی مستخدمین موقت شهرداریها تا پایان سال جاری بکارگیری نماید.

با توجه به درخواست و مراجعات متعدد شهروندان گرامی مبنی بر تمدید زمان ثبت درخواست استخدام شهرداری به اطلاع می رساند؛ در راستای تکریم شهروندان و انجام خواست ایشان سایت شهرداری کرج جهت ثبت درخواست، مجددا از  ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۱ مجددا فعال می گردد.

زمان ثبت نام اولویت و تاثیری در پذیرش نهایی نخواهد داشت .

در ضمن طی روزهای آتی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای متقاضیان ارجمند فراهم خواهد شد.زمان اعلام ویرایش متعاقبا از طریق پرتال شهرداری کرج اعلام خواهد شد.

الف : شرایط عمومی استخدام :

- تابعیت جمهوری اسلامی ایران .

- حداقل هجده و حداکثر سی و پنج سال تمام سن تا زمان انتشار آگهی.

- انجام خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .

- اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی.

- تدین و عاملیت به احکام اسلام یا پیروی یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی .

- عدم اعتیاد به مواد مخدر .

- عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی .

- داشتن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد تقاضا.

- عدم تجاهر به فسق و داشتن شایستگی اخلاقی لازم و حسن سابقه .

- عدم اشتغال در سایر موسسات دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و عدم بازخرید سنوات و بازنشستگی (اعم از کارگری و یا کارمندی ) .

- داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مورد نیاز الزامی است .

- داشتن شرایط بومی مندرج در بند اول فرم امتیازات .

ب : مدارک موردنیاز :

۱٫ تکمیل فرم اطلاعات درخواستی مندرج در سایت .

۲٫ تصویر آخرین مدرک تحصیلی .

۳٫ تصویر پشت و رو کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .

۴٫ تصویرصفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخرشناسنامه ارسال گردد) .

۵٫ اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال به حساب جاری شماره ۷۰۰۷۸۵۳۱۳۷۹۵ نزد بانک شهر شعبه میدان توحید ( قابل واریز از طریق کلیه شعب بانک شهر ) بعنوان حق ثبت نام داوطلبان ( برای داوطلبین ایثارگر ۵۰ درصد مبلغ مذکور و برای فرزندان شاهد بجای شماره فیش پرداختی کد ایثارگری درج گردد ) .

۶٫ دوقطعه عکس ۴×۳ جدید با درج مشخصات داوطلب در ظهر آن ( یک قطعه عکس برروی برگ درخواست شغل الصاق گردد ).

۷٫ تکمیل و ارسال کلیه مدارک و مستندات مربوط به فرم امتیاز بندی .

ج : نحوه ارسال مدارک :

- داوطلبان واجد شرایط می توانند پس از تکمیل اطلاعات مندرج در سایت مدارک مورد نیاز را پس از اعلام قبولی درسایت، حداقل ۵ برابر ظرفیت حداکثر تا پایان وقت اداری تعیین شده درسایت از طریق پست سفارشی به نشانی کرج میدان توحید ، بلوار هفت تیر ، ساختمان مرکزی شهرداری کرج طبقه اول – مدیریت امور اداری و سرمایه انسانی ارسال نمایند .

تبصره: اسامی پذیرفته شدگان حداقل ۵ برابر ظرفیت و همچنین تاریخ ارسال مدارک متعاقبا از طریق سایت شهرداری اعلام خواهد گردید.

د : سایر شرایط :

۱٫ ایثارگران شامل جانبازان و آزادگان و افراد خانواده معظم شهدا ، اسرا و مفقودین و همچنین رزمندگان که حداقل ۶ ماه متوالی یا ۹ ماه متناوب بطور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته اند به شرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از جمله مصوبات شورای امور اداری و استخدامی کشور از اولویت مقرر قانونی بهره مند خواهند گردید ( استناد قانونی) .

۲٫ بسیجیانی که حداقل ۴ سال سابقه عضویت فعال و مستمر در گردانهای عاشورا داشته باشند در شرایط مساوی با داوطلبان غیرایثارگر در اولویت خواهند بود . ( مستندات قانونی ) .

۳٫ معلولین عادی بشرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی از سهمیه قانونی مربوطه بهره مند خواهند بود .

۴٫ مشمولین بندهای ۱ و ۲ و ۳ تذکرات ( ایثارگران ، بسیجیان و معلولین عادی ) ضروری است گواهی خود را از مراجع ذیصلاح (  بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امور جهادگران وزارت جهاد کشاورزی و سازمان بهزیستی  ) حسب مورد اخذ و همراه سایر مدارک ارسال دارند . گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی به تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران ذیربط رسیده باشد.در ضمن ارایه مدرک گواهی جانبازی الزامی است.

۵٫ پذیرفته شدگان نهایی در مسابقه استخدامی باید حداکثر یک ماه پس از اعلام نتیجه گواهی تاییدیه تحصیلی خود را ارائه نمایند .

۶٫ مصاحبه تخصصی در زمینه شغل موردتقاضا توسط کارگروه تخصصی مربوطه .

۷٫ کلیه پذیرفته شدگان نهایی در مسابقه و آزمون امتیازبندی ملزم به طی دوره آموزشی دوماهه مرتبط با شغل مورد تقاضا می باشند و درصورت موفقیت در طی دوره، شروع بکار آنان پس از اعلام نظر مثبت هسته گزینش امکانپذیر خواهد بود.

هـ : تذکرات :

۱٫ به مدارک ناقص یا مدارکی که پس از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .

۲٫ وجوه پرداختی بابت ثبت نام و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد و ثبت شماره فیش واریزی جهت ورود به سامانه ضروری است.

۳٫ محاسبه امتیازات فقط براساس بندهای مربوطه در فرم های ارائه شده در سایت صورت پذیرفته و نحوه گزینش نیز مطابق با حداکثر امتیاز مکتسبه انجام خواهد شد .

۴٫ افرادی که بیش از یک بار ثبت نام نمایند از روند مسابقه استخدامی حذف خواهند شد .

۵٫ تکمیل فرم درخواست شغل با دقت و صحت اطلاعات و امتیازات الزامی بوده و در صورت مغایرت در مستندات و اطلاعات از روند مسابقه حذف خواهد شد .

۶٫ فرم های امتیازبندی و درخواست شغل قابلیت اصلاح مجدد در سایت را ندارد لذا رعایت دقیق موارد در زمان ثبت کاملاً ضروری می باشد .

۷٫ امتیاز مکتسبه هیچ گونه حقی را از لحاظ جذب و بکارگیری ایجاد نمی نماید و نتیجه نهایی پس از بررسی کمیته پرسنلی و تطبیق مستندات و مدارک با امتیازات داده شده و براساس رتبه اخذ شده اعلام می گردد .

۸٫ هر متقاضی فقط برای یک شغل می تواند ثبت نام نماید.

(براساس رشته های تحصیلی مورد نیاز شهرداری ذکر شده در جداول ذیل)

۹٫ با توجه به اینکه بکارگیری بصورت قراردادی موقت می باشد شهرداری هیچگونه تعهدی در رابطه با تمدید قرارداد منعقده و ارتقاء شغلی و مزایای مندرج در آیین نامه استخدامی را نخواهد داشت .

۱۰٫ هر گونه تمدید قرارداد با توجه به نیاز شهرداری به رشته تخصصی پذیرفته شده به رضایت از نحوه عملکرد و تایید مدیر مربوطه و تایید کمیته پرسنلی که در صورت تامین اعتبار در بودجه مصوب سالیانه خواهد بود .

۱۱٫ ارائه سابقه بیمه پردازی افرادی که سابقه فعالیت در بخش خصوصی داشته باشند ضروری می باشد.

و : زمان اعلام نتایج :

- زمان اعلام نتایج متعاقباً از طریق سایت شهرداری به اطلاع خواهد رسید.


جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید.
اطلاعیه ۲ مهر- ویرایش اطلاعات ثبت نام:
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ، با توجه به تقاضای مکرر شهروندان بزودی امکان ثبت درخواست برای متقاضیانی که موفق به ثبت نام نشده اند، فراهم خواهد شد.
در این راستا همچنین امکان ویرایش اطلاعات نیز جهت متقاضیانی که قبلا ثبت نام کرده در همان زمان با ارائه کد ملی و کد رهگیری فراهم می شود.
شهروندان می تواند با مراجعه به درگاه الکترونیکی شهرداری کرج به نشانی   www.karaj.ir  منتظر اطلاعیه های بعدی باشند.
اطلاعیه ۲۶ شهریور – استخدام شهرداری کرج:
شهرداری کرج درنظر دارد به استناد مجوز شماره ۲۷۸۱/۹۱/۳۰/۳/ش مورخ ۴/۵/۹۱ شورای محترم اسلامی شهر کرج تعداد ۱۶۰ نفر از داوطلبان مرد و زن بومی واجد شرایط ذیل را درسطح کارشناسی و بالاتر پس از بررسی مدارک و درصورت کسب امتیاز لازم و طی مراحل گزینش به صورت قرارداد موقت در چهارچوب مقررات استخدامی مستخدمین موقت شهرداریها تا پایان سالجاری بکارگیری نماید . ضمناً ، زمان ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲۶/۶/۹۱ لغایت ساعت ۲۴ روز پنج شنبه  مورخ ۳۰/۶/۹۱ خواهد بود و زمان ثبت نام اولویت و تاثیری در پذیرش نهایی نخواهد داشت .
الف : شرایط عمومی استخدام :
-         تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
-         حداقل هجده و حداکثر سی و پنج سال تمام سن تا زمان انتشار آگهی.
-         انجام خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .
-         اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی .
-         تدین و عاملیت به احکام اسلام یا پیروی یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی .
-         عدم اعتیاد به مواد مخدر .
-         عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی .
-         داشتن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد تقاضا.
-         عدم تجاهر به فسق و داشتن شایستگی اخلاقی لازم و حسن سابقه .
-         عدم اشتغال در سایر موسسات دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و عدم بازخرید سنوات و بازنشستگی
(اعم از کارگری و یا کارمندی ) .
-         داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مورد نیاز الزامی است .
-         داشتن شرایط بومی مندرج در بند اول فرم امتیازات .
 ب : مدارک موردنیاز :
    ۱٫  تکمیل فرم اطلاعات درخواستی مندرج در سایت .
۲٫     تصویر آخرین مدرک تحصیلی .
۳٫     تصویر پشت و رو کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .
۴٫     تصویرصفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخرشناسنامه ارسال گردد) .
۵٫     اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۰۰۰/۱۰۰ ریال به حساب جاری شماره ۷۰۰۷۸۵۳۱۳۷۹۵ نزد بانک شهر شعبه میدان توحید بعنوان حق ثبت نام داوطلبان ( برای  داوطلبین  ایثارگر ۵۰ درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد معاف از پرداخت وجه می باشند و فرزندان شاهد به جای شماره فیش پرداختی کد ایثارگری درج گردد) .
۶٫     دوقطعه عکس ۴×۳ جدید با درج مشخصات داوطلب در ظهر آن ( یک قطعه عکس برروی برگ درخواست شغل الصاق گردد)
۷٫     تکمیل و ارسال کلیه مدارک و مستندات مربوط به فرم امتیاز بندی  .
ج : نحوه ارسال مدارک :
-         داوطلبان واجد شرایط می توانند پس از تکمیل اطلاعات مندرج در سایت مدارک مورد نیاز را پس از اعلام قبولی درسایت ،حداقل ۵ برابر ظرفیت حداکثر تا پایان وقت اداری تعیین شده درسایت از طریق پست سفارشی به نشانی کرج میدان توحید ، بلوار هفت تیر ، ساختمان مرکزی شهرداری کرج طبقه اول – مدیریت امور اداری و سرمایه انسانی ارسال نمایند .
تبصره: تاریخ ارسال مدارک پنج برابر ظرفیت واجدین شرایط از طریق سایت اعلام خواهد گردید.
  د : سایر شرایط :
.     ایثارگران شامل جانبازان و آزادگان و افراد خانواده معظم شهدا ، اسرا و مفقودین و همچنین رزمندگان که حداقل ۶ ماه متوالی یا ۹ ماه متناوب بطور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته اند به شرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از جمله مصوبات شورای امور اداری و استخدامی کشور از اولویت مقرر قانونی بهره مند خواهند گردید ( استناد قانونی) .
۲٫     بسیجیانی که حداقل ۴ سال سابقه عضویت فعال و مستمر در گردانهای عاشورا داشته باشند در شرایط مساوی با داوطلبان غیرایثارگر در اولویت خواهند بود . ( مستندات قانونی ) .
۳٫     معلولین عادی بشرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی از سهمیه قانونی مربوطه بهره مند خواهند بود .
۴٫     مشمولین بندهای ۱، ۲و۳ تذکرات ( ایثارگران ، بسیجیان و معلولین عادی ) ضروری است گواهی خود را از مراجع ذیصلاح ( بنیاد شهید و امورایثارگران - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – امور جهادگران وزارت جهادکشاورزی    وسازمان بهزیستی ) حسب مورد اخذ و همراه سایر مدارک ارسال دارند . گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی به تایید بنیاد شهیدو امور ایثارگران  ذیربط رسیده باشد .
۵٫     پذیرفته شدگان نهایی در مسابقه استخدامی باید حداکثر یک ماه پس از اعلام نتیجه گواهی تاییدیه تحصیلی خود را ارائه نمایند .
۶٫     مصاحبه تخصصی در زمینه شغل موردتقاضا توسط کارگروه تخصصی مربوطه در صورت داشتن شرایط و امتیاز مساوی متقاضیان .
۷٫     کلیه پذیرفته شدگان نهایی امتیازبندی ملزم به طی دوره آموزشی دوماهه مرتبط با شغل مورد تقاضا می باشند و درصورت موفقیت در طی دوره، شروع بکار آنان پس از اعلام نظر مثبت هسته گزینش امکانپذیر خواهد بود.
هـ : تذکرات :
۱٫     به مدارک ناقص یا مدارکی که پس از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .
۲٫     وجوه پرداختی بابت ثبت نام و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد و ثبت شماره فیش واریزی جهت ورود به سامانه ضروری است.
۳٫     محاسبه امتیازات فقط براساس بندهای مربوطه در فرم های ارائه شده در سایت صورت پذیرفته و نحوه گزینش نیز مطابق با حداکثر امتیاز مکتسبه انجام خواهد شد .
۴٫     افرادی که بیش از یک بار ثبت نام نمایند از روند مسابقه استخدامی حذف خواهند شد .
۵٫     تکمیل فرم درخواست شغل با دقت و صحت اطلاعات و امتیازات الزامی بوده و در صورت مغایرت در مستندات و اطلاعات از روند مسابقه حذف خواهد شد .
۶٫     فرم های امتیازبندی و درخواست شغل قابلیت اصلاح مجدد در سایت را ندارد لذا رعایت دقیق موارد در زمان ثبت کاملاً ضروری می باشد .
۷٫     امتیاز مکتسبه هیچ گونه حقی را از لحاظ جذب و بکارگیری ایجاد نمی نماید و نتیجه نهایی پس از بررسی کمیته پرسنلی و تطبیق مستندات و مدارک با امتیازات داده شده و براساس رتبه اخذ شده اعلام می گردد .
۸٫     هر متقاضی فقط برای یک شغل می تواند ثبت نام نماید. (براساس رشته های تحصیلی مورد نیاز شهرداری ذکر شده در جداول ذیل)
۹٫     با توجه به اینکه بکارگیری بصورت قراردادی موقت می باشد شهرداری هیچگونه تعهدی در رابطه با تمدید قرارداد منعقده و ارتقاء شغلی و مزایای مندرج در آیین نامه استخدامی را نخواهد داشت .
هر گونه تمدید قرارداد با توجه به نیاز شهرداری به رشته تخصصی پذیرفته شده به رضایت از نحوه عملکرد و تایید مدیر مربوطه و تایید کمیته پرسنلی که در صورت تامین اعتبار در بودجه مصوب سالیانه خواهد بود .
۱۱٫  ارائه سابقه بیمه پردازی افرادی که سابقه فعالیت در بخش خصوصی داشته باشند ضروری می باشد.
و : زمان اعلام نتایج :
-         زمان اعلام نتایج متعاقباً از طریق سایت شهرداری به اطلاع خواهد رسید .

کاربر گرامی:  لطفا جهت ثبت نام از مرورگر IE  ورژن ۷ و بالاتر استفاده نمایید.
لطفا برای ادامه روند ارسال اطلاعات استخدامی خود اینجا کلیک نمایید .


برچست ها : ،،،،،،،،،